O NÁS

O NÁS

user_mobilelogo

V B&P Nábytku sa zaoberáme výrobou, montážou a predajom kuchynských liniek, vstavaných skríň, schodov, dverí a rôznych nábytkových doplnkov z masívu na mieru.

 

Našim prvoradým cieľom je uspokojiť individuálne predstavy a potreby náročných zákazníkov. Máte voľnosť vo výbere štýlu a prevedenia nábytku. Dokážeme zapracovať každú vašu požiadavku a predstavu. U nás sa stretnete s ústretovým jednaním a serióznym prístupom. Je našim záujmom, aby bol nábytok vyrobený podľa vašich predstáv, včas a vo prémiovej kvalite.

 

Ako postupujeme pri výrobe nábytku?
 

1. Prvý kontakt a špecifikácia

Naša práca začína väčšinou vtedy, keď nás osloví zákazník. Osobne, e-mailom alebo telefonicky nám zadá špecifikáciu požadovaného nábytku, rozmery, materiál alebo prevedenie. Vieme mu vyrobiť nábytok aj podľa fotografie.

2. Predbežná cenová ponuka

Podľa zadaných požiadaviek odhadneme cenu za materiál a prácu, na základe ktorých vypracujeme predbežnú cenovú ponuku. Zákazníkovi ju oznámime formou e-mailu alebo telefonicky a počkáme na potvrdenie z jeho strany.

3. Zameranie a detaily nábytku

Po odsúhlasení predbežnej ceny vyrážame na presné zameranie nábytku. Doladíme detaily a prípadne pozmeníme návrh. Na základe toho vypočítame presnú sumu, ktorá sa skladá z výroby, montáže a aj záruky na daný produkt.

4. Samotná výroba nábytku

Po potvrdení ceny začína plynúť doba výroby. Nakúpime potrebný materiál a pracujeme na výrobe nábytku (skriňa 2 – 3 týždne, kuchynská linka 5 – 6 týždňov). Pri výrobkoch v hodnote do 1000 € neberieme zálohu na materiál.

5. Doprava a montáž

Zákazník má, samozrejme, v cene kompletný servis, ktorý už zahŕňa aj dopravu a montáž. Po výrobe oznamujeme telefonicky zákazníkovi, že jeho produkt je hotový a spoločne naplánujeme termín a miesto montáže.

6. Skúška funkčnosti a poriadok

Po montáži odovzdáme dielo zákazníkovi, doladíme posledné detaily a spolu s ním vykonáme skúšku funkčnosti. Po prebratí hotového nábytku vypíšeme potrebné dokumenty – preberací protokol a záručne podmienky.

Máte záujem o výrobu nábytku na mieru?

Kontaktujte nás,
všetko potrebné vám upresníme telefonicky.