Sektorové kuchyne, ktoré vyrábame, obsahujú veľké množstvo základných typov kuchynských skriniek rôznych farieb a tvarov. Z týchto sa vyskladá praktická kuchynská linka požadovaného tvaru a dĺžky, po akej túžite.

Okrem výroby zákazníkom ponúkame aj komplexné riešenie kuchýň, ktoré zahŕňa poradenstvo a výmeru kuchyne priamo v byte, návrh s cenovou ponukou kuchyne a odbornú montáž.

1) Materiály a vyhotovenie

Nové kuchyne vyrábame z rozličných materiálov s prihliadnutím k predstavám a prianiam zákazníka o vzhľade alebo funkčnosti. Rovnako berieme ohľad aj na financie, ktoré chce zákazník do novej kuchyne investovať. Nábytok je vždy vyhotovený z prvotriednych materiálov a je vybavený kvalitným funkčným kovaním.

2) Varianty a doplnky

Kuchyňa môže byť doplnená o ďalšie komponenty (rímsy, osvetľovacie rampy, stoly a barové pulty). Vyrábame skrinky rôznych variantov či rozmerov (aj atypické). Fóliované, striekané, laminované dvierka, pracovné dosky, drezy a drôtený program dodáme tak, aby Vaša kuchyňa bola praktická a originálna.

3) Zameranie a montáž

Priestor pre budúcu kuchyňu si pred realizáciou zameriame a preberáme tak zodpovednosť za bezproblémovú montáž. Kvalitne vykonaná montáž rozhoduje o výsledku celej realizácie. Trvá podľa náročnosti a veľkosti zákazky 1 – 2 dni. Všetko ukončíme uprataním kuchyne, jej odovzdaním a skúškou funkčnosti.