Šatníky a vstavané skrine na mieru

 Vďaka súčasnej ponuke prakticky nadčasových materiálov nemusí byť vstavaná skriňa iba úložným priestorom. Veľakrát sa stávajú taktiež zaujímavým interiérovým doplnkom. A tak by sme pri plánovaní mali postupovať obozretne a s rozvahou, keďže skriňa vám bude slúžiť dlhé roky. 

Pri vstavanej skrini je dôležité, aby bola praktická, prehľadná a zároveň by mala plniť estetickú funkciu. Preto je vhodné sa s plánovaním a následnou realizáciou vstavanej skrine obrátiť na odborníkov. Sme tu pre vás a tešíme sa, že vám môžeme profesionálne pomôcť.

 

1) Návrh skrine

Rozmer vašej novej skrine limitujú len použité materiály a vaše predstavy. Dôležité je, aby sedela presne na mieru. S jej naplánovaním vám poradíme, stačí priniesť rozmery priestoru, kam plánujete postaviť skriňu a povedať nám to, k čomu má skriňa slúžiť. My vám vypracujeme predbežný návrh a ten sa podľa požiadaviek zákazníka upraví do konečnej podoby.

2) Materiály a vyhotovenie

Vstavané skrine s otvorenými alebo posuvnými dverami sú elegantné a praktické a vieme vďaka nim využiť akýkoľvek priestor. Skrine vyrábame z rozličných materiálov s prihliadnutím k predstavám zákazníka o vzhľade a taktiež s ohľadom na financie, ktoré chce zákazník do novej skrine investovať. Nábytok je vždy vyhotovený z kvalitných materiálov, doplneným kvalitným kovaním. Vzhľad tapety si môžete vybrať zo širokej ponuky obrázkov na stránke depositphotos.com.

3) Zameranie a montáž

Priestor pre budúcu vstavanú skriňu si pred samotnou realizáciou precízne zameriame a preberáme tak plnú zodpovednosť za bezproblémovú montáž. Kvalitne vykonaná montáž rozhoduje o výsledku celej realizácie. Kompletná montáž trvá podľa náročnosti a veľkosti zákazky jeden až dva dni. Všetko končí uprataním miestnosti a odovzdaním skrine.