Ponúkame Vám možnosť výroby nábytku na mieru, ktorým si môžete zariadiť interiér bytových aj nebytových priestorov. Samotnému zhotoveniu nábytku predchádza odborná konzultácia  návrhov podľa Vašich požiadaviek. Naše možnosti zahŕňajú výrobu nábytku do obývacích izieb  –  kompletné obývacie zostavy, konferenčné stolíky, stoly, ale aj samostatné poličky, skrine a skrinky.

Všetko podľa potrieb a požiadaviek zákazníka. Taktiež ponúkame zhotovenie nábytku do detských izieb a spální. Rôzne druhy postelí vo Vami zvolenom dizajnovom a farebnom prevedení vyhotovíme pre Vaše pohodlie a dobrý spánok. Do chodieb a hál dokážeme vyrobiť rôzne typy vešiakových stien a skriniek. Všetko ponúkame na mieru, vo vysoko kvalitnom materiálovom prevedení, v súlade s Vašimi požiadavkami, náročnosťou a výslednou spokojnosťou.

1) Materiály a vyhotovenie

Nábytok na mieru vyrábame z rozličných materiálov s prihliadnutím k predstavám zákazníka o umiestnení, vzhľade a taktiež s ohľadom na financie, ktoré chce zákazník do nábytku investovať. Vieme vybaviť akýkoľvek priestor v domácnosti. Vyrábame nábytok taktiež pre firmy, školy a škôlky. Vysoká kvalita zpracovania, priaznivá cena a individuálny prístup sú naše hlavné výhody.

2) Varianty a doplnky

Nábytok na mieru môže byť doplnený o ďalšie komponenty (rímsy, osvetľovacie rampy, stoly či barové pulty), ktoré vyčarujú nevšedný estetický celok interiéru. Okrem množstva variantov skriniek vyrábame aj atypické rozmery. Fóliované, striekané, laminované dvierka, pracovné dosky, drezy a drôtený program zabezpečíme presne tak, aby Vaša kuchyňa bola praktická a originálna.

3) Zameranie a montáž

Ak to daná situácia vyžaduje, tak si priestor pre nový nábytok pred samotnou realizáciou poctivo zameriame a preberáme tak zodpovednosť za bezproblémovú výrobu a rovnako aj montáž vášho nového nábytku. Kvalitne vykonaná montáž rozhoduje o výsledku celej realizácie. Montáž dokončíme, upraceme, klientovi odovzdáme apredvedieme nábytok.